طرفداری- به گفته کریستین پولیشیچ، جوانان چلسی در حال لذت بردن از بازی کردن کنار هم، زیر نظر فرانک لمپارد هستند.

به گزارش سایت گل، برد 2-1 چلسی مقابل واتفورد، پنجمین برد پیاپی آبی‌ها در رقابت‌های لیگ برتر بود تا این تیم با بهره بردن از توقف آرسنال مقابل وولورهمپتون، جایگاه خود در رده چهارم جدول رده بندی را مستحکم کند. پولیشیچ که در دو بازی اخیر خود موفق به ثبت 4 گل شده است، عضوی از خط حمله‌ای است که طی 11 بازی در لیگ برتر، 25 بار دروازه حریفان را باز کرده است.

بازی کردن با این بچه‌ها بسیار لذتبخش است. آن‌ها کار را برایم آسان می‌کنند و بسیار کمک حال من هستند. اعتماد به نفس خوبی دارم و بازی کردن در این تیم حس خوبی دارد ولی این باعث نمی‌شود دست از سختکوشی بکشم. باید به تلاش کردن و کسب شناخت بیشتر از پست خودم ادامه بدهم. به تلاشم ادامه می‌دهم و می‌خواهم به همه ثابت کنم که هر هفته خواستار حضور در ترکیب تیم هستم. این جایگاهی است که خواستار حضور در آن هستیم. ما باشگاه بزرگی هستیم و باید تلاش کنیم که تا جای ممکن به صدر نزدیک باشیم. 

در دقایق پایانی بازی در ویکریج رود، کپا آریزابالاگا با مهار خود مانع از گنی بن فاستر شد. پولیشیچ با اشاره به آن صحنه اضافه کرد:

بازی در 5-10 دقیقه پایانی خیلی طول کشید! کپا باورنکردنی است و درست در لحظه‌ای که به او نیاز داشتیم سر جای خودش حضور داشت، بنابراین همگی خوشحال هستیم. بازی نزدیک‌تر از چیزی که باید دنبال شد. در صحنه پنالتی بدشانس بودیم چون کاملا نیمه دوم را در دست داشتیم ولی واتفورد در لحظات انتهایی خوب کار کرد.  

منبع :

https://www.tarafdari.com/node/1459673

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها